BlikopNieuws.nl                                       RSS Blik op Nieuws Volg Blik op Nieuws op Twitter
contact | adverteren | rss | woensdag 23 mei 2012 05:30

Veelpleger herinnert zich niets van mishandeling

maandag 1 februari 2010 22:22

Purmerend - De politie heeft donderdag 28 januari een 28-jarige veelpleger uit Utrecht aangehouden wegens het mishandelen van een 34-jarige buschauffeur uit Amsterdam.

Foto: Archief/JPF
Het incident gebeurde donderdagavond in de Dr. Albert Schweitzerlaan waar het slachtoffer met zijn bus, lijn 105, geparkeerd stond. Op dat moment kwamen er twee mannen de bus binnen lopen. Een van deze mannen begon zonder aanleiding op de chauffeur in te slaan.

Een medepassagier hield de verdachte tegen totdat de politie het snel van de passagier overnam. De verdachte werd verhoord en verkeerde duidelijk onder de invloed van alcohol. Na ontnuchtering werd hij zaterdag
30 januari opnieuw door de politie verhoord. Hij vertelde zich niets meer
van het incident te kunnen herinneren. De veelpleger is maandag 1 februari voorgeleid voor de rechter-commissaris.

4,75% Spaarrente! Vergelijk alle aanbieders.>>
TOP 10 Zorgverzekering - Vergelijk nu >>
MisterMoney - vergelijk sparen en lenen
Autoverzekering vergelijken - Geld.nl
Lenen? Vergelijk op Leenrente.nl >>
Top 5 spaarrente – Sparen.nl
 



Video

advertentie
advertentie