BlikopNieuws.nl                                       RSS Blik op Nieuws Volg Blik op Nieuws op Twitter
contact | adverteren | rss | vrijdag 10 februari 2012 17:59

Straatroof met vuurwapen

zondag 7 februari 2010 15:11

Zwolle - Een 19-jarige inwoner van Zwolle werd op zondagochtend 7 februari rond 03.45 uur beroofd door twee onbekende mannen op het Kerkbrugje. Dit heeft de politie zondag bekendgemaakt.

Foto: archief EHF
De Zwollenaar reed met zijn fiets vanuit het centrum over het Kerkbrugje toen de twee mannen hem aan het einde van de brug tot stoppen dwongen. De mannen bedreigden hem met een vuurwapen en wilden zijn geld en bezittingen.

Toen de Zwollenaar zijn geld en mobiele telefoon had afgegeven, mocht hij verder. De twee onbekende mannen zijn rond de 20 jaar, licht getint en droegen beide een pet. De man met het vuurwapen was ca. 1.70 m lang en droeg een kort, geel/zwart gekleurd sportief jack van een synthetische stof.

De andere man was iets langer en droeg een zwart/blauwe langere, gewatteerde jas (tot op de knie). Eventuele getuigen worden verzocht contact op te nemen met de politie via telefoonnummer 0900-8844 of anoniem via 0800-7000.

5,00% Spaarrente! Vergelijk alle aanbieders.>>
Leenrente Vergelijken: Vergelijk op Leenrente.nl >>
Hoge spaarrente en € 25 cadeau!
Sparen - top 5 spaarrente
Autoverzekering vergelijken - Ga naar Geld.nl
TOP 10 Zorgverzekering - Vergelijk en Bespaar >>
MisterMoney - vergelijk sparen en lenen
Top 10 Spaarrente! Vergelijk de aanbieders!
 



Video

advertentie
advertentie