BlikopNieuws.nl                                       RSS Blik op Nieuws Volg Blik op Nieuws op Twitter
contact | adverteren | rss | zaterdag 11 februari 2012 02:05

SMOG en de Doeners attenderen op Warme Truiendag.

dinsdag 9 februari 2010 23:32

Groningen - Op vrijdagmiddag 12 februari tussen 12.00 en 15.00u zullen leden van het SMOG en de Doeners op het Broerplein studenten attenderen op de Warme Truiendag.

Foto: EHF fotografie
Met een waslijn vol groene truien zal de aandacht worden getrokken. Studenten, maar uiteraard ook andere voorbijgangers, kunnen dan een certificaat tekenen waarin ze beloven hun verwarming die dag lager te zetten. In ruil hiervoor krijgen ze én een leuk én een duurzaam cadeautje.

Het idee van de Warme Truiendag is simpel: trek een warme trui aan, zet de verwarming lager, bespaar 7% energie per graad en dus 7% CO2-uitstoot. Het SMOG, de duurzaamheidswerkgroep van de Groninger Studentenbond (GSb), en de Doeners van Oxfam Novib willen mensen graag attenderen op deze dag en laten zien hoe simpel het is om energie te besparen.

5,00% Spaarrente! Vergelijk alle aanbieders.>>
Leenrente Vergelijken: Vergelijk op Leenrente.nl >>
Hoge spaarrente en € 25 cadeau!
Sparen - top 5 spaarrente
Autoverzekering vergelijken - Ga naar Geld.nl
TOP 10 Zorgverzekering - Vergelijk en Bespaar >>
MisterMoney - vergelijk sparen en lenen
Top 10 Spaarrente! Vergelijk de aanbieders!
 



Video

BlikopNieuws.nl
advertentie
advertentie