BlikopNieuws.nl                                       RSS Blik op Nieuws Volg Blik op Nieuws op Twitter
contact | adverteren | rss | zondag 12 februari 2012 05:56

Hulpverleners Haïti op bezoek bij koningin

woensdag 10 maart 2010 20:51

Den Haag - Koningin Beatrix en prins Willem-Alexander hebben woensdagmiddag op Paleis Huis ten Bosch in Den Haag de Nederlandse hulpverleners ontvangen die zich hebben ingezet bij de aardbevingsramp in Haïti. Dit heeft de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) woensdagavond bekendgemaakt.

Foto: archief EHF
'De ontvangst vond plaats als blijk van waardering van de koningin en de prins voor de belangrijke inspanningen van de hulpverleners', aldus de RVD.

Op dinsdag 12 januari 2010 vond in Haïti een zeer zware aardbeving plaats die aan honderdduizenden mensen het leven heeft gekost en waardoor honderdduizenden mensen gewond zijn geraakt. Meer dan een miljoen mensen werden dakloos.

De hulpverleners van verschillende Nederlandse organisaties die in Haïti aanwezig waren om allerhande hulp te verlenen waren woensdagmiddag op het Paleis aanwezig.

5,00% Spaarrente! Vergelijk alle aanbieders.>>
Leenrente Vergelijken: Vergelijk op Leenrente.nl >>
Hoge spaarrente en € 25 cadeau!
Sparen - top 5 spaarrente
Autoverzekering vergelijken - Ga naar Geld.nl
TOP 10 Zorgverzekering - Vergelijk en Bespaar >>
MisterMoney - vergelijk sparen en lenen
Top 10 Spaarrente! Vergelijk de aanbieders!
 



Video

advertentie
advertentie