BlikopNieuws.nl                                       RSS Blik op Nieuws Volg Blik op Nieuws op Twitter
contact | adverteren | rss | woensdag 23 mei 2012 06:54

Tatjana vertrekt bij Ronnie Rosenbaum

vrijdag 6 augustus 2010 20:17

Diemen - Nog geen maand nadat Tatjana Simic liet weten dat ze niet helemaal gelukkig is met haar vriend Ronnie Rosenbaum heeft ze hun huis in Brasschaat verlaten.

De 47-jarige zangeres/actrice heeft haar intrek genomen bij een vriendin. Tegen Shownieuws verteld ze dat zij en Ronnie wel eens bonje hebben. "Maar dat lossen we samen op", aldus Simic.

Hoewel de multimiljonair haar alles geeft wat haar hartje begeert, mist ze toch het echte leven om haar heen, zo liet ze weten in Grazia.

"Ik heb mijn werk voor hem opgegeven en ik ben voor hem zelfs naar België verhuisd. Nu is het zijn beurt om te laten zien dat hij echt van me houdt".

4,75% Spaarrente! Vergelijk alle aanbieders.>>
TOP 10 Zorgverzekering - Vergelijk nu >>
MisterMoney - vergelijk sparen en lenen
Autoverzekering vergelijken - Geld.nl
Lenen? Vergelijk op Leenrente.nl >>
Top 5 spaarrente – Sparen.nl
 



Video

advertentie
advertentie