BlikopNieuws.nl                                       RSS Blik op Nieuws Volg Blik op Nieuws op Twitter
contact | adverteren | rss | zaterdag 11 februari 2012 22:30

Vrouw in ziekenhuis overleden na val van fiets

zaterdag 21 augustus 2010 22:41

De Koog - Een 62-jarige vrouw uit Alkmaar is zaterdag in het VU-ziekenhuis in Amsterdam overleden als gevolg van een val van haar fiets vrijdagmiddag op een fietspad op Texel. Ze liep hersenletsel op en is tijdens een tweede operatie overleden.

De politie tast nog in het duister als het gaat om de exacte toedracht van het ongeval. De vrouw fietste vrijdagmiddag 20 augustus rond 14.40 uur met haar man over het toeristische fietspad van de Randweg ter hoogte van groepsaccommodatie ‘De Zilvermeeuw’. Ze werden ingehaald door vermoedelijk een Duitse jongen op een fiets. Mogelijk heeft hij haar per ongeluk aangetikt. Hij fietste met zijn vader en een broertje. De identiteit van het Duitse drietal is onbekend gebleven. De ene ter plaatste gekomen agent heeft zich vooral bekommerd om het slachtoffer en ging mee met de ambulance om assistentie te verlenen.

De vrouw kwam ten val op het wegdek en liep verwondingen aan haar hoofd op. Er werd assistentie verleend door de ambulancedienst en bij de boot door een traumahelikopter. De politie roept het Duitse drietal op zich te melden evenals eventuele getuigen van het ongeval. Zij worden verzocht te bellen met de politie op Texel: 0900-8844.

5,00% Spaarrente! Vergelijk alle aanbieders.>>
Leenrente Vergelijken: Vergelijk op Leenrente.nl >>
Hoge spaarrente en € 25 cadeau!
Sparen - top 5 spaarrente
Autoverzekering vergelijken - Ga naar Geld.nl
TOP 10 Zorgverzekering - Vergelijk en Bespaar >>
MisterMoney - vergelijk sparen en lenen
Top 10 Spaarrente! Vergelijk de aanbieders!
 



Video

advertentie
advertentie