BlikopNieuws.nl                                       RSS Blik op Nieuws Volg Blik op Nieuws op Twitter
contact | adverteren | rss | zondag 12 februari 2012 08:25

Militaire oefening zorgt voor veel klachten bij DCMR

dinsdag 7 september 2010 21:30

Vlaardingen - Een oefening van de gecombineerde Land-en Luchtstrijdkrachten in Vlaardingen zorgt op dit moment voor een stijgend aantal klachten bij de Milieudienst Rijnmond (DCMR).

Eenheden van het Commando Land-en Luchtstrijdkrachten zijn op dit moment bezig met een oefening die als doel heeft een gezamenlijke inzet te oefenen. De oefening vindt plaats van 19.00 uur tot 21.30 uur. Daarbij vliegen militaire helikopters op een hoogte van plus minus 210 meter boven land en plus minus 50 meter boven de Nieuwe Waterweg.

Overlast

De overlast strekt zich uit van Vlaardingen Oost tot en met het Oeverbos en de Oostzijde van Maassluis. Aan de zuidzijde van de Nieuwe Waterweg zullen bijvoorbeeld inwoners van Spijkenisse en Geervliet ook hinder ondervinden van deze oefening.

5,00% Spaarrente! Vergelijk alle aanbieders.>>
Leenrente Vergelijken: Vergelijk op Leenrente.nl >>
Hoge spaarrente en € 25 cadeau!
Sparen - top 5 spaarrente
Autoverzekering vergelijken - Ga naar Geld.nl
TOP 10 Zorgverzekering - Vergelijk en Bespaar >>
MisterMoney - vergelijk sparen en lenen
Top 10 Spaarrente! Vergelijk de aanbieders!
 



Video

advertentie
advertentie