BlikopNieuws.nl                                       RSS Blik op Nieuws Volg Blik op Nieuws op Twitter
contact | adverteren | rss | donderdag 23 februari 2012 10:52

Een eitje helpt tegen een dipje

donderdag 17 november 2011 18:48

Uit onderzoek van Cambridge University blijkt dat eiwitten helpen tegen een dipje.

Foto: archief EHF
Verder geven de eiwitten uit eieren een betere energie geven dan bijvoorbeeld snoep, koek of chocolade. De onderzoekers onderzochten hoe welke voedingsstoffen invloed hebben op de hersenscellen die ons wakker houden.

Met een mengsel gelijk aan eiwitten uit eieren bleek dat de hersencellen geactiveerd werden. Er komt orexine vrij. Dit is een hormoon dat het lichaam oppept.

"Als je kunt kiezen tussen jam of ei op je toast, kun je dus het beste voor dat laatste kiezen. Er zitten misschien net zoveel calorieën in, maar het eiwit zorgt ervoor dat je lichaam meer calorieën verbrandt", aldus onderzoeker dr. Denis Burdakov.

5,00% Spaarrente! Vergelijk alle aanbieders.>>
Leenrente Vergelijken: Vergelijk op Leenrente.nl >>
Hoge spaarrente en € 25 cadeau!
Sparen - top 5 spaarrente
Autoverzekering vergelijken - Ga naar Geld.nl
TOP 10 Zorgverzekering - Vergelijk en Bespaar >>
MisterMoney - vergelijk sparen en lenen
Top 10 Spaarrente! Vergelijk de aanbieders!