BlikopNieuws.nl                                       RSS Blik op Nieuws Volg Blik op Nieuws op Twitter
contact | adverteren | rss | donderdag 23 februari 2012 11:36

Automobiliste wordt gesneden en knalt op wegpiraat

zaterdag 10 december 2011 14:16

Meppel - Een 37-jarige inwoonster van Hoogeveen deed vrijdagmiddag aangifte van poging tot zware mishandeling en het verlaten van plaats ongeval.

Foto: Archief/fbf.nl
De vrouw reed als autobestuurster samen met haar collega in het drukke verkeer over de linkerrijstrook van de A28 vanuit de richting Zwolle in de richting van Meppel.

Een achter haar rijdende autobestuurder seinde met groot licht en liet volgens de vrouw duidelijk merken er langs te willen. Omdat de drie rijstroken bezet waren door het drukke verkeer was dit niet mogelijk. De autobestuurder probeerde tevens de vrouw rechts in te halen wat niet lukte.

Toen ze uiteindelijk naar de middelste rijstrook kon gaan verklaarde ze dat ze werd ingehaald waarbij de onbekende bestuurder haar sneed en vol in de remmen ging. De vrouw botste hierna op de achterzijde van haar voorganger die er daarna als een haas vandoor ging. Het slachtoffer wist het kenteken van de veroorzaker aan de meldkamer van de politie door te geven. Deze stelt een onderzoek in.

5,00% Spaarrente! Vergelijk alle aanbieders.>>
Leenrente Vergelijken: Vergelijk op Leenrente.nl >>
Hoge spaarrente en € 25 cadeau!
Sparen - top 5 spaarrente
Autoverzekering vergelijken - Ga naar Geld.nl
TOP 10 Zorgverzekering - Vergelijk en Bespaar >>
MisterMoney - vergelijk sparen en lenen
Top 10 Spaarrente! Vergelijk de aanbieders!
 



Video

advertentie
advertentie