BlikopNieuws.nl                                       RSS Blik op Nieuws Volg Blik op Nieuws op Twitter
contact | adverteren | rss | maandag 28 mei 2012 03:36

Vermoedelijk geen misdrijf gewond meisje Sint Maartsensdijk

donderdag 19 januari 2012 17:24

Sint Maartsensdijk - Uit het politieonderzoek naar het zwaargewonde meisje dat in haar woning aan de Zuidsingel in Sint Maartsensdijk is aangetroffen, zijn tot nu toe geen aanwijzingen voor een misdrijf gevonden. Het 9-jarig meisje maakt het naar omstandigheden redelijk goed. Ze verblijft nog in het ziekenhuis in Rotterdam

Foto: Focuss 22
Politie Zeeland heeft vandaag diverse getuigen gehoord, zowel van de familie als daarbuiten. Doel is om een beeld te krijgen van de omstandigheden van het meisje in het bijzonder, als van de familie in het algemeen. Met datzelfde doel is een buurtonderzoek gehouden.
Uit deze onderzoeken, maar ook uit het forensisch onderzoek, is voorlopig gebleken dat in de woning geen misdrijf is gepleegd.

4,75% Spaarrente! Vergelijk alle aanbieders.>>
TOP 10 Zorgverzekering - Vergelijk nu >>
MisterMoney - vergelijk sparen en lenen
Autoverzekering vergelijken - Geld.nl
Lenen? Vergelijk op Leenrente.nl >>
Top 5 spaarrente – Sparen.nl
 



Video

advertentie
advertentie