BlikopNieuws.nl                                       RSS Blik op Nieuws Volg Blik op Nieuws op Twitter
contact | adverteren | rss | zaterdag 4 februari 2012 12:50

Politie lost misdrijven Grootegast op

zondag 9 september 2007 11:42

Grootegast - Met de aanhouding van 11 personen heeft de politie in de gemeente Grootegast 12 misdrijven opgelost. De jongeren in de leeftijd van 15 tot en met 18 jaar worden ervan verdacht diverse vernielingen te hebben gepleegd in de periode van maart tot september.

Foto: archief Martin Zaagman
Twee jongens uit de groep (17 en 18) hebben bekend verantwoordelijk te zijn voor een winkeldiefstal in Oldekerk. Deze diefstal op een dorpswinkel van een 84-jarige vrouw zorgde in juni voor veel beroering in de omgeving.

De politie kwam de jongeren uit Grootegast, Oldekerk, Gerkesklooster en Groningen op het spoor na uitgebreid onderzoek van het Crimeteam en de jeugdagenten. Een anonieme tip via het telefoonnummer 0800-7000 van Meld Misdaad Anoniem leidde ook tot de jongeren. Ze verklaarden de misdrijven te hebben gepleegd uit verveling en baldadigheid.

5,00% Spaarrente! Vergelijk alle aanbieders.>>
Leenrente Vergelijken: Vergelijk op Leenrente.nl >>
Hoge spaarrente en € 25 cadeau!
Sparen - top 5 spaarrente
Autoverzekering vergelijken - Ga naar Geld.nl
TOP 10 Zorgverzekering - Vergelijk en Bespaar >>
MisterMoney - vergelijk sparen en lenen
Top 10 Spaarrente! Vergelijk de aanbieders!
 



Video

BlikopNieuws.nl
advertentie
advertentie