BlikopNieuws.nl                                       RSS Blik op Nieuws Volg Blik op Nieuws op Twitter
contact | adverteren | rss | vrijdag 10 februari 2012 16:40

Blijdorp loopt voor zieke kinderen

zondag 11 november 2007 23:54

Rotterdam - Het RoPaRun-team van Diergaarde Blijdorp uit Rotterdam heeft een sponsorloop georganiseerd om geld in te zamelen voor de stichting "Dreamnight at the Zoo". 22 medewerkers van de dierentuin liepen mee in een 250 kilometer lange tocht.

Het hardloopteam startte afgelopen donderdag vanuit Rotterdam en arriveerde zaterdag bij de dierentuin in Chester. Zondag na de finish in Blijdorp konden de deelnemers de cheque van € 11.111,00 overhandigen aan het bestuur van de stichting.

Het doel van de "Dreamnight at the Zoo" is om één avond per jaar, bij voorkeur op de 1e vrijdag van juni de poorten van de dierenparken gratis te openen voor chronisch zieke en gehandicapte kinderen en hun familieleden.

Het RoPaRun-team doet in 2008 voor de tiende keer mee met de ROPARUN, een 530 kilometer lange estafette-loop van Parijs naar Rotterdam, om geld in te zamelen voor niet medische zorg voor mensen met kanker.

5,00% Spaarrente! Vergelijk alle aanbieders.>>
Leenrente Vergelijken: Vergelijk op Leenrente.nl >>
Hoge spaarrente en € 25 cadeau!
Sparen - top 5 spaarrente
Autoverzekering vergelijken - Ga naar Geld.nl
TOP 10 Zorgverzekering - Vergelijk en Bespaar >>
MisterMoney - vergelijk sparen en lenen
Top 10 Spaarrente! Vergelijk de aanbieders!
 



Video

advertentie
advertentie