BlikopNieuws.nl                                       RSS Blik op Nieuws Volg Blik op Nieuws op Twitter
contact | adverteren | rss | vrijdag 25 mei 2012 03:59

Bijna geen blank kalfsvlees meer in supermarkten

zondag 15 maart 2009 12:59

Amsterdam - Een half jaar na de start van de kalfsvlees campagne van Wakker Dier zijn vrijwel alle supermarkten gestopt met de verkoop van blank kalfsvlees. Dit meldt Wakker Dier zondag 15 maart.

Foto: archief EHF
Wakker Dier voert hiertegen campagne omdat blank kalfsvlees komt van kalveren die aan bloedarmoede leden. De laatste weken kreeg Wakker Dier toezeggingen van Jumbo, Plus, Aldi, Lidl, Boon, Coop, Dekamarkt, Hoogvliet, Nettorama, Poiesz, Sanders, Emté, Spar en Vomar dat ze al geen blank kalfsvlees meer verkopen of binnen enkele maanden de verkoop stoppen.

Eerder stopten Dirk, C1000, Super de Boer, AH, Bas, Digros en Deen, al met de verkoop. Wakker Dier is blij dat hiermee het kalfsvlees met bloedarmoede vrijwel uit alle supermarkten is verdwenen. Alleen de supermarktketens Jan Linders en Boni willen nog niet stoppen.

Het blanke kalfsvlees wordt ook nog veel in de horeca en bij keurslagers verkocht. Wakker Dier zal ook hen proberen over te halen te stoppen met het ‘bloedarmoede vlees’.

4,75% Spaarrente! Vergelijk alle aanbieders.>>
TOP 10 Zorgverzekering - Vergelijk nu >>
MisterMoney - vergelijk sparen en lenen
Autoverzekering vergelijken - Geld.nl
Lenen? Vergelijk op Leenrente.nl >>
Top 5 spaarrente – Sparen.nl
 



Video

advertentie
advertentie