De grote vertegenwoordiging uit het zuiden van de provincie heeft in Venlo en omstreken verbazing verwekt, vooral omdat er maar een liedje uit Venlo meedoet. Ook zijn Thei en Marij voor het eerst in 15 jaar niet present tijdens de LVK-finale. In totaal zijn er vier liedjes uit Noord-Limburg doorgedrongen tot de finale.
LVK-voorzitter Joep Verbugt laat in een reactie weten dat hij de teleurstelling vanuit Venlo kan begrijpen, maar dat er in het systeem van puntentelling niets veranderd is. 'Als mensen iets nieuws willen opzetten, moeten ze zich vooral niet door ons laten tegenhouden', aldus Verbugt.
maandag, 29. januari 2007 - 18:37
Omroep Venlo wil LVK voor Noord-Limburg
Venlo
Omroep Venlo pleit voor een Vastelaovesleedjeskonkoers voor Noord-Limburg. Dit plan heeft Robert Bouten van Omroep Venlo gelanceerd nadat dit weekeinde bekend werd dat er 13 liedjes uit Zuid-Limburg meedoen n de finale van het LVK. Bouten heeft zijn idee voorgelegd aan de vier omroepen in Noord-Limburg.
Provincie:
Tag(s):