zondag, 16. september 2012 - 10:58

Politie haalt 25 drankrijders uit het verkeer

Alkmaar

De verkeerspolitie van Noord-Holland Noord en Kennemerland hebben vanaf zaterdagavond 22.00 uur tot zondagochtend 04:00 uur in Alkmaar gecontroleerd op het rijden onder invloed van alcohol.

De politie controleerde op de Noorderkade, de Kennemerstraatweg en op de Bergerweg. Automobilisten, motorrijders, brom- en snorfietsers werden door de motorrijders van politie naar een van deze controlelocaties geleid voor een blaastest.

In totaal werden door de politie 25 drankrijders uit het verkeer gehaald. Negen drankrijders waren beginnend bestuurder. De politie vorderde van 5 mensen het rijbewijs in, omdat zij ernstig onder invloed van alcohol hadden gereden. Enkele drankrijders probeerden tevergeefs aan de controle te ontkomen: zij werden door de motorrijders van politie achterhaald en naar de controlelocatie begeleid. In totaal werden 1.863 blaastesten afgenomen.
Provincie:
Tag(s):