dinsdag, 21. oktober 2014 - 16:30 Update: 09-04-2025 09:10

Problemen Laurentius Ziekenhuis door niet automatisch inschakelen noodstroom

Foto van stopkontakt stroom | Archief EHF
Foto: Archief EHF
Roermond

Het Laurentius Ziekenhuis in Roermond heeft dinsdagochtend 8 patiƫnten als gevolg van een stroomstoring elders ondergebracht.

Door een nu nog onbekende oorzaak is de noodstroomvoorziening niet automatisch ingeschakeld. Daardoor heeft het ziekenhuis onmiddellijk het calamiteitenplan in werking gesteld. Op dit moment is er weer stroomvoorziening, maar omdat het ziekenhuis geen noodstroomvoorziening kan garanderen ontvangt het ziekenhuis geen patiënten en bezoekers totdat alles is doorgetest.

Uit voorzorg zijn 8 stroomafhankelijke patiënten elders ondergebracht. Voor de overige 7 werd een individuele noodstroomvoorziening geregeld. Er is volgens het ziekenhuis geen patiënt in gevaar geweest vanwege de stroomstoring.

''Wij hopen vanavond weer volledig normaal in bedrijf te kunnen zijn en morgen ook weer regulier polispreekuren te houden''.

Categorie
Provincie
Blik op 112