Jaarlijks maakt Effectory bekend wie de beste werkgevers van Nederland zijn. Het onderzoek wordt uitgevoerd om een objectief oordeel te kunnen vellen over goed werkgeverschap in Nederland. Van supermarkt tot verzekeraar, de tevredenheid en betrokkenheid van medewerkers staan centraal in het werkgeversonderzoek van Effectory.
Algemeen directeur Henk de Vries is blij verrast met de nominatie. ‘We wisten dat onze medewerkers de gemeente waarderen als werkgever, maar dat we het landelijk zo goed doen is een mooie opsteker. Ik ben vooral blij dat we als gemeente goede en gemotiveerde mensen in dienst hebben. Dat is bepalend voor onze dienstverlening aan burgers en ondernemers van de gemeente Hoogeveen.’ Burgemeester Karel Loohuis sluit zich hierbij aan. ‘Het draait om goede dienstverlening aan onze inwoners. Een tevreden medewerker draagt daaraan bij. Ik heb grote waardering voor hun inzet en ben trots op onze organisatie.’
Het onderzoek is uitgevoerd in een tijd van afnemende budgetten waaronder die voor personeel. Henk de Vries zegt hierover: ‘Door interne mobiliteit en natuurlijk verloop werken we sinds 2011 aan een slanke en slagvaardige organisatie met een flexibele schil. Tegelijk blijft de betrokkenheid van medewerkers hoog. Dat is een compliment voor onze werknemers.’
zaterdag, 7. juli 2012 - 11:03
Gemeente Hoogeveen genomineerd voor beste werkgeversprijs
Hoogeveen
De gemeente Hoogeveen is genomineerd voor de Beste Werkgevers Awards 2012. De organisatie is als enige Drentse organisatie doorgedrongen tot de top 50 van beste werkgevers met minder dan duizend werknemers.
Provincie:
Tag(s):